Slaďujeme

Prezentace + internetový kontakt na nestátní neziskové organizace NNO
z našeho regionu LB kraj i mimo region.

 

Občanské sdružení Zrnko naděje ze Semil vzniklo v roce 2008 s hlavním cílem Rodinné bydlení v komunitě pro zdravotně postižné a opatrovníky. Nyní se spolek nachází v třetí etapě průběhu před dosažením, kde byl vytvořen prostor pro navazováním nových přátelství lidí s podobným osudem, ale i prostor pro předávání informací široké komunitě prostřednictvím Infolisty Zrnka + Kamera na kolečkách, kde jsou amatérská videa a fotoalba. (2008-2013 Zrnko naděje o.s.pdf (1734560) )

Lenka Vanclová zakladatelka Zrnka naděje byla pozvána do Liberce pro natočení video sestřihu „Sladění pracovního a rodinného života“. Práce a rodina v neziskovkách 5.2.2014 od 17. hodin ve velkém sále KVK v Liberci. Moderovala Květa Morávková (ANNOLK). Tři příběhy jako inspirace. Prezentace o činnosti a debata: Hana Talli Hlubučková (o.s. Ochrana Klokočských skal), Lenka Ackermannova (Síť mateřských center) a Lenka Hřibová (Semínko Země)

Při této návštěvě v Liberci se Zrnko naděje stalo členem ANNOLK - Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje, kde po dokončení amatérského video sestřihu tří příběhů vznikla myšlenka pro novou rubriku „Slaďujeme“.

Výzva pro NNO

Napište krátký text o činnosti + internetový odkaz na webové stránky. Uvítáme i články a pozvánky na akce, které zveřejníme v Infolistech Zrnka. Pokud nemáte své prezentační video, nic se neděje, po domluvě vytvoříme ZDARMA.

Pokud již máte své prezentační video o činnosti a rádi byste o sobě dali vědět širšímu okruhu lidí, tak nám napište.

Lenka Vanclová: e-mail Videa-K.N.K@seznam.cz

nebo volejte 731 458 883 * 481 621 406, Skype: van.lena1

 

Rubrika: Liberecký kraj

Textový seznam - občanská sdružení - NNO

1) Ochrana Klokočských skal

2) Síť mateřských center

3) Semínko země