Informace o nás

Při pořádání rozmanitých akcí Zrnka naděje, ale i při účasti na akcích od jiných organizátorů v našem okolí se natáčí krátké videa a fotí momentky. Autorem těchto záznamů není jen jeden člověk, ale tak nějak ten náš foťák s kamerou uvízne v rukách nějakého človíčka a proto ve videodokumentech a na fotkách jsou zaznamenáni všichni zúčastnění.

Videa však už vytváří jen jeden člověk a to paní Lenka Vanlová, která od roku 2009 oslovuje k spolupráci i hudební tvůrce po ČR a v zahraničí pro použití jejich písniček k videodokumentům.

"Hudba je most, který dokáže vyjádřit to, kde slova už dlouho skočila".

 

Všem hudebním tvůrcům moc děkujeme za navázanou spolupráci, kde se díky tomu otevřelo okénko pro vzájemné poznání našich světů a tak naše videa mají i souhlas od autorů písniček.

Pod rubrikou VIDEA je HUDBA hudební tvůrci + internetový odkaz

a dále FOTOGRAFIE a MÉDIA

Videa jsou součástí Infolistů Zrnka, které vydáváme v el. podobě a v článcích s fotografiemi se dozvíte více. V rubrikách u konkrétního roku je uveden odkaz na číslo infolistů. Pokud jsou další doplňující informace k fotkám nebo k videu, tak jsou také uvedeny internetové odkazy.

Infolisty Zrnka stabilně i na webu Český ráj bez bariér.

Sdružení svou činnost zaměřuje na cílovou skupinu lidí se zdravotním postižením, rodinné příslušníky a přátele. Dle možností si vzájemně pomáháme a společně se tak podporujeme v začlenění nás všech do běžného života. Upřednostňujeme bydlení v rodinné formě v domácím prostředí před ústavním umístěním našich blízkých se zdravotním postižením a naše amatérské videa a fotky zaznamenávají, co jsme dělali, kde jsme byli nebo s kým i spolupracujeme.

 

Zrnko naděje: právní forma - občanské sdružení

Evidovano u Ministerstva vnitra ČR od 02.06.2008 do 31.12.2013

ZMĚNA od 01.01.2014: právní forma - Spolek - Spolkový rejstřík, Hradec Králové

 

Kamera na kolečkách (fotoalba + videa) doplňují články v Infolisty Zrnka

O celkové činnosti více zde Jedeme bez bariér Zrnko naděje - PROJEKTY